TÜRKİYE TUTANAK TEYİT (T3) SİSTEMİ & T3 TUTANAK GÖNDER UYGULAMASI

0
25116

23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimi için tüm seçmenlerin kullanabileceği şekilde hazırladığımız mobil uygulamamızı güncelledik: Karşınızda, tüm mobil cihazlarınıza kolayca ve ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz, güncel T3 Tutanak Gönder uygulaması!

Uygulamayı şimdi indirin, yarın tutanak fotoğraflarını çekip gönderin! Aşağıdaki butonlara tıklayarak uygulamayı hemen indirebilirsiniz:

app-store-android-downloadDownload_on_the_App_Store_Badge.svg

 

 

Unutmayın: Sandık başında görev alsanız da almasanız da resmi sandık sonuç tutanakları sınıf kapılarına asıldıktan hemen sonra, ulaşabildiğiniz kadar çok tutanağın fotoğrafını çekip T3 sistemine göndererek sonuçların sağlamasının yapılmasına doğrudan katkıda bulunabilirsiniz!

UYGULAMAYLA, TUTANAK GÖNDERMEK DIŞINDA NELER YAPABİLİRİM?

Oy verme öncesi, oy verme ve sayım sürecinde neler yapılması gerektiğini uygulamada bulunan “Süreç Kontrolü” bölümündeki hatırlatmalar ile kolayca takip edebilir, oy verme işlemleri sırasında gerçekleşecek olası ihlalleri “anında” Oy ve Ötesi’ne bildirebilir ve seçim gününe dair önemli bilgilere “Seçim Bilgi Bankası”ndan ulaşabilirsiniz! Ayrıca seçim günü, Oy ve Ötesi’nden, duruma özel anketler alabilirsiniz. Bir sorunun varlığı halinde, anketler aracılığıyla, sorunun hangi bölgelerde ve ne sıklıkla yaşandığı konusunda hızlıca bilgi edinmeyi amaçlıyoruz.

Bunu mümkün olduğu kadar çok kişiye duyurmak için de sizlerin desteğine ihtiyacımız var! Lütfen çevrenize bu uygulamadan bahsedip sosyal medya hesaplarımızdaki içerikleri paylaşın.

Uygulamayı İndir, Uygulamayı Paylaş, Seçim Günü Sonuç Tutanağının Fotoğrafını Çek, T3’e Gönder!

app-store-android-download

Download_on_the_App_Store_Badge.svg


 

Örnek Tutanakları Buradan İndirebilirsiniz!

T3 uygulamasının nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Tutanak kontrolü yapmak için  http://t3.oyveotesi.org adresine tıklayın!